Новини

6 червня 2017

30 травня 2017 року ТОВ “Салікс Енерджі" спільно із Інститутом Біоенергетичних Культур та Цукрових Буряків НААН України, за участю Держенергоефективності та Біоенергетичної асоціації України провели воркшоп: "День Енергетичного Поля" на Волині. Презентації показані під час заходу доступні за посиланням. Незабаром на сайті з`являться фото- та відео-матеріали.

30 травня 2016

24 травня 2016 року в м. Луцьк відбувся всеукраїнський практичний семінар «День енергетичного поля 2016».
З метою популяризації альтернативної енергетики компанія Salix Energy 24 травня 2016 року в м. Луцьк провела всеукраїнський практичний семінар «День енергетичного поля». У заході прийняли участь близько 30 учасників, серед яких науковці, фермери, керівники аграрних, деревообробних та енергетичних компаній. Захід складався з теоретичної частини у формі доповідей та практичної частини у вигляді відвідування діючих потужностей компанії. На теоретичній частині семінару з презентаціями про досвід вирощування енергетичної верби та будівництва й експлуатації твердопаливних котельних виступили представники компанії директор Ірина Гнап та аналітик Володимир Івахів. З доповіддю про стан та перспективи розвитку біоенергетики України виступив експерт Біоенергетичної асоціації України, к.т.н. Семен Драгнєв. Практична частина заходу включала: відвідання плантації енергетичної верби, а також дослідної плантації нових сортів верби, тополі, міскантусу і проса прутоподібного; демонстрацію роботи техніки, залученої у процес посадки, догляду за насадженнями, збору з подрібненням та транспортування тріски з енергетичної верби. Завершився «День енергетичного поля» відвіданням котельної 1,2 МВт у смт. Іваничі з демонстрацією роботи котлів на деревній трісці з енергетичної верби.

11 листопада 2015

Чому вигідно біопаливо для України саме зараз? Та що заважає популяризації енергозаміщення в Україні? Повна версія інтерв'ю від експертів в галузі альтернативної енергетики.

14 вересня 2015

Агро-енергетична компанія "Salix Energy" увійшла в ТОП-50 проектів конкурсу СТАЛО, який проводить Ekonomika Communication Hub, НГО «Комунікації для змін» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду. В інтерв’ю організаторам конкурсу керуючий партнер Костянтин Богатов розповів, як усе починалось, з якими проблемами приходилось мати справу та які результати проекту отримані за перші 5 років розвитку.

29 травня 2015

"День енергетичного поля" Агро-енергетична компанія «SALIX energy» у зв’язку з численними зверненнями  потенційних клієнтів та партнерів провела практичний семінар «День енергетичного поля», який відбувся 27 травня 2015 р. в Волинській області.

10 квітня 2015

27 травня 2015 р. в м. Луцьк відбудеться практичний семінар "День енергетичного поля". Керівники компанії виступатимуть з доповідями про вербний бізнес та його економіку, а в другій частині буде можливість відвідати потужності компанії, а саме вербові плантації з демонстрацією техніки, а також діючі котельні на альтернативному паливі. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у роботі семінару.