Еко-брикети

Новий напрямок продукції – Еко-брикети

Salix Energy успішно працює на українському агро-енергетичному ринку вже більше 10 років. Основний фокус компанії був спрямований на виробництво біомаси. Однак, коли світ рухається до більш сталого, інноваційного майбутнього, Salix Energy вирішила представити на ринок нові екологічно чисті еко-брикети для барбекю. Унікальний продукт, який служить знайомим цілям, але не завдає шкоди природі.

Salix Energy використовує існуючу базу для розробки нових способів зробити наше суспільство більш орієнтованим на сталий розвиток. Великий досвід роботи в цій галузі разом з уже існуючими плантаціями верби поставив компанію Salix Energy на шлях розвитку еко брикету з екологічно чистої вербової стружки, яка використовується як сировина для карбонізації.

Екологічний підхід присутній на всіх етапах виробництва, уникаючи не тільки зайвих викидів, а й чорного ринку деревини.

 • 0 гербіцидів та хімікатів для створення та експлуатації плантацій
 • Плантації верби створюють умови для зростання популяцій тварин
 • Плантація площею 1350 га поглинає 24,7 тис. тонн CO2, виділяючи 17,8 тис. тонн кисню на рік
 • Верба не потребує щорічної аерації, а отже, не виснажує грунт
 • Кожен гектар плантацій скидає 6 тонн. листя / рік, що значно покращує якість землі

 

Лабораторні дослідження, проведені компанією Salix Energy, показали технічні характеристики, які підкреслюють здатність вільно конкурувати з існуючими на ринку продуктами, будучи більш безпечними для довкілля.

 1. Вміст вуглецю - 87,4%
 2. Волога - 5,16%
 3. Найвища теплота згоряння в перерахунку на горючу масу - 8090 ккал / кг
 4. Чиста теплотворна здатність у перерахунку на горючу масу - 7860 ккал / кг
 5. Зольність - 6,65%
 6. Частка сірки - 0,2%

Компанія Salix Energy створила зразки продуктів, щоб перевірити реальний досвід фокус-групи з використанням еко брикетів, оскільки комфорт і задоволення споживачів відіграють значну роль у цінностях компанії.

Результати показали, що час горіння відповідає стандартам у 4 години, демонструючи високу конкурентоспроможність продукту.

Фокус -групи підтвердили досвід схожий з існуючими брикетами з точки зору зручності використання та припущення про якість.

Потенціал продукту надзвичайно високий, оскільки на ринку йому поки що немає аналогів. Насолодження повним досвідом використання мангалу, несучи турботу про природу  - вірний шлях до зеленого та щасливого майбутнього